هر فناوری جدیدی باعث ایجاد تهدیدات و فرصت های جدیدی برای مشاغل می شود.

در سال 2006 کشورهای توسعه یافته حدود 80%از شغلهای خود را وابسته به کامپیوتر، اینترنت و فناوری اطلاعات می دانند،موسسه تحقیقاتی فارستر که یکی از بزرگترین تحلیل گران صنعت تجارت الکترونیکی هست اعلام کرده رشد تجارت الکترونیکی از 354ملیارد دلار در سال 2001 به حدود  10 تریلون دلار در سال 2008 رسیده است.

 

درمورد فواید تجارت الکترونیکی در مقایسه با تجارت سنتی می توان گفت :

1 – حضور در بازار با سیاست ( همه جا ، همه کس ، همه وقت ) .

2 – از بین بردن واسطه ها در بازار و فروش مستقیم

3– کاهش هزینه ها ی مربوط به فروش ، نیروی انسانی ، زمان ، عرضه و ...

4– امکان ارتباط دو طرفه برای ارائه خدمات پس از فروش

5 – ورود به بازار های جدید و جهانی بدون مرز

 

6-...

با این وجود یا باید از پایه این چرخه را زمان فراوانی گذاشت تا راه اندازی نمود و یا تنها با به کارگیری ابزار و نیروهای با تجربه با سرعتی بیشتر از سایر رقبا به این عرصه ورود نمود.

 با وجود این نیاز دست به بررسی و آنالیز این بازار زدیم و شروع به تحلیل و امکان سنجی های لازم نمود تا توانست با استفاده از روش های نوین و مناسب و زودبازده پیشنهادات خود را در این حوزه به عرصه عمل و بازدهی برساند.

 

در همین خصوص با ایجاد فضای برد برد و حاشیه عملکرد مناسب نسبت به سایر رقبای خود بستر مناسبی را در عین تعهد و صاقت فراهم آورده تا بخشی از چندین حوزه فعالیت خود را به مرحله اجرا درآورد.

 از نظر ما یک آگهی خوب باید خصوصیاتی چون : مدت زمان انتشار بالا - هزینه مناسب - در دسترس بودن برای اشخاص مورد نیاز - قابلیت انتشار سریع - پوشش حجم زیادی از افراد مخاطب - حضور فعال در بازار رقابتی - ارتباط سریع و آسان مشتریان با تبلیغ کننده - کیفیت مناسب و ... را داشته باشد تا بتوان گفت مناسب بوده و نهایتا منجر به تمدید سفارش دهنده آگهی شود.

از شما دعوت می کنیم تا خدمات رایگان ما را امتحان نموده و سرانجام خدمات ویژه این مجموعه را به حسب نیاز بازار خود انتخاب کرده و نتیجه آن را ببینید.

 امیدواریم در طی این خدمت رسانی لوح زرین اعتماد شما را همواره در اختیار خود داشته باشیم.

 با سپاس

محمد حسین معصومی پور

 

 

'' مشاهده راهنما ''

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید پس از مشاهده اطلاعات راهنما با شماره 33531216-021 تماس حاصل فرمایید

 

نمایش تعداد مطالب
1184704
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز فرهنگی دیجیتال ارتباطات می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و ساختار سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
واحد ثبت سفارش: 021-33531216
واحد پشتیبانی: 021-33983039
ثبت سفارش: order.mhm(a)gmail(.)com
پشتیبانی: ads(a)adscell(.)ir
تلگرام: 09125721141

این مجموعه در خصوص تمامی مراودات مالی با مجموعه های تبلیغ دهنده توسط شما هیچگونه مسئولیتی ندارد.