ایران گرافیک

مجتمع طراحی و چاپ ایران گرافیک

مجتمع طراحی و چاپ ایران گرافیک فعالیت خود را از سال 1390 با هدف تامین نیازهای اولیه شرکت ها، موسسات و فروشگاه ها در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز نموده است. ارائه خدمات با کیفیت همراه با قیمت گذاری اولیه مناسب و سرعت در تحویل امور مرتبط با طراحی و چاپ ساختار تمامی فعالیت های این مرکز را تحت پوشش خود قرار داده است.

در حال حاضر این مرکز با بهره گیری از تجهیزات چاپخانه ای خود تمامی امور مرتبط با انواع چاپ کارت های ویزیت به صورت اختصاصی و عمومی را در دستور کار خود قرارداده است. انجام امور چاپ کارت ویزیت فوری یکی دیگر از خدمات این مرکز می باشد.

ارائه طرح های گرافیکی مدرن، کلاسیک و استاندارد در بخش طراحی کارت ویزیت irigraphic این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانید به دور از طرح های آماده با انجام هزینه بسیار پایین و طی مدت زمان اندک طرح اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید.

به طور کلی از زمان سفارش گذاری، طراحی کارت ویزیت، چاپ کارت ویزیت به صورت فوری طی مدت 24 الی 48 ساعت کارت ویزیت خود را به صورت بسته بندی و آماده دریافت می نمایید.

طراحی کارت ویزیت

آنچه باعث می شود یک کارت ویزیت درحوزه تبلیغات ماهیت اصلی خود را به نحوی صحیح و مناسب حفظ نماید، یک طراحی استاندارد همراه با درج اطلاعات اولیه جهت معرفی ارائه دهنده کارت می باشد. طراحی کارت ویزیت هرچند در نگاه اول امری ساده و بدیهی بشمار می آید، اما اولین و اصلی ترین ابزار معرفی جهت ایجاد و برقراری یک ارتباط کاری و اولین نگاه دریافت کننده آن جهت آشنایی با ارائه دهنده کارت ویزیت می باشد.

طراحی کارت ویزیت توسط کارگروه طراحی و چاپ ایران گرافیک ( irigraphic ) این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با رعایت اصول استاندارد طراحی، تبلیغات، بازاریابی و چاپ به بهترین شکل ممکن خود را معرفی نمایید.

چاپ و طراحی

چاپ کارت ویزیت

irigraphic با استفاه از دستگاه های موجود در چاپخانه خود این امکان را فراهم ساخته است تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت چاپ افست و دیجیتال، کارت خود را سفارش داده و دریافت نمایید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در تمامی اصناف، گروه های کاری و زمینه های فعالیت گوناگون به عنوان یک ابزار معرفی،تبلیغات و بازاریابی کاربرد دارد. از جمله این گروه های کاری می توان موارد ذیل را نام برد:

کارت ویزیت شرکتی, کارت ویزیت شخصی, کارت ویزیت سازمانی, کارت ویزیت مدیریتی, کارت ویزیت انگلیسی, کارت ویزیت دوزبانه

طراحی لوگو

طراحی لوگو پیکتوگرام, تایپوگرام, مونوگرام, ترکیبی و کلاسیک را در واحد طراحی لوگوی irigraphic می توانید انجام دهید. در این بخش با در نظر گرفتن پارامترهای گوناگونی چون رنگ سازمانی, نوع فعالیت, زمینه فعالیت, مکان جغرافیایی فعالیت,زبان رایج, نحوه فعالیت, نوع سرویس ها, استراتژی برندینگ , مدت زمان حضور برند و یا نوپا بودن برند و بسیاری از موارد خاص دیگر آنچه شایسته برند شما باشد را طراحی و ارائه می نماییم.

طراحی و چاپ تراکت

طراحی و چاپ انواع تراکت گلاسه و تحریر با گرم های 80 , 120 , 135 , 170 در سایز های A6 , A5 , A4 , B6 , B5 , B5 با استفاده از امکانات ایران گرافیک میسر می باشد.

طراحی و چاپ ست اداری

طراحی و چاپ انواع سربرگ، پاکت و کارت ویزیت در تنوع بالای جنس کاغذ چاپ و طراحی های اختصاصی

طراحی و چاپ پاکت

ایران گرافیک با بهره گیری از دستگاه ها و امکانات موجود در چاپخانه خود این امکان را فراهم ساخته تا تمامی فرایندهای مورد نیاز در خصوص چاپ و تولید انواع پاکت های کاربردی اعم از پاکت نامه (ملخی), پاکت A5 , پاکت A4 و پاکت A3 به صورت عمومی و اختصاصی را به بهترین نحو ممکن اجرایی سازد.

انواع پاکت ها به صورت 4 رنگ با تنوع جنس کاغذ گلاسه، تحریر و کتان در گرماژ متفاوت چاپ و سپس پاکت سازی انجام می پذیرد.

هزینه طراحی انواع پاکت در ایران گرافیک به صورت مجزا می باشد.

طراحی و چاپ سربرگ

ایران گرافیک با تشکیل آتلیه طراحی خود توسط نیروهای خلاق و با تجربه در حوزه طراحی و گرافیک، همچنین با بهره گیری از امکانات چاپخانه خود این امکان را فراهم ساخته است تا بتواند با طراحی و چاپ سربرگ اداری در ابعاد A4 , A5 , A6 با استفاده از کاغذ های چاپ تحریر، کتان و گلاسه اولین نیاز یک مجموعه پویا در حوزه مکاتبات را فراهم و مرتفع سازد.

طراحی و چاپ پوستر

ایران گرافیک با بررسی متد لازم در حوزه طراحی پوستر در خصوص زمینه فعالیت مشتریان و نیز بهره گیری از خلاقیت طراحان خود این امکان را فراهم ساخته است تا بتواند آنچه پاسخ دهی بیشتری در استفاده از پوستر در بازاریابی و تبلیغات شما را دارد آماده و در اختیارتان قرار دهد.

چاپ انواع پوستر گلاسه و تحریر با استفاده از امکانات چاپخانه ایران گرافیک میسر می باشد.

طراحی و چاپ لیوان کاغذی

طراحی و چاپ بروشور

طراحی و چاپ انواع بروشور های تبلیغاتی

طراحی و چاپ کاتالوگ

ایران گرافیک با استفاده دانش طراحی انواع کاتالوگ توسط تیم مجرب طراحی و گرافیک خود و با بهره گیری از نرم افزارهای حرفه ای و بروز این امکان را فراهم ساخته است تا بتواند در حوزه طراحی کاتالوگ فعالیت های حرفه ای را از خود به جای گذاشته باشد.

ایران گرافیک بر اساس نوع کاتالوگ انتخابی توسط مشتریان امکان چاپ آن پس از ارائه طرح از جانب خود و یا مشتریان را نیز با استفاده امکانات چاپخانه خود فراهم ساخته است.

طراحی و چاپ فولدر

تلفن: 33983039 - 021

فکس: 33531216 - 021

ایمیل: irigraphic(a)irigraphic(.)com

سایت: www.irigraphic.com

آدرس : میدان امام خمینی.ابتدای لاله زار.پاساژ ابوالفضل

محصولات:

نمایش تعداد مطالب
1184614
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز فرهنگی دیجیتال ارتباطات می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و ساختار سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
واحد ثبت سفارش: 021-33531216
واحد پشتیبانی: 021-33983039
ثبت سفارش: order.mhm(a)gmail(.)com
پشتیبانی: ads(a)adscell(.)ir
تلگرام: 09125721141

این مجموعه در خصوص تمامی مراودات مالی با مجموعه های تبلیغ دهنده توسط شما هیچگونه مسئولیتی ندارد.