نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو

تعمیرات موبایل لنوو

تعمیرات موبایل لنوو یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با حضور کارشناسان و مهندسان با تجربۀ این حوزه و با بهره مندی از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان مجرب و متخصص حاضر در این مرکز به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی و در اختیار داشتن آرشیوی جامع از تمامی قطعات جانبی قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و عیوب ایجاد شده در موبایل های لنوو هستند. کارشناسان این مرکز، با ورود هر یک از گوشی‌های جدید لنوو به بازارهای بین ‌المللی، طی یک دورۀ تخصصی با ویژگی ‌های سخت ‌افزاری و نرم ‌افزاری آن دستگاه آشنا گشته و شیوه‌های نوینی را در تعمیر و ترمیم آن خواهند آموخت. دوره‌های برگزار شده با حضور اساتید بین‌ المللی تعمیر برگزار گشته و سبب ارتقاء فنی کارشناسان این مرکز گشته‌اند. (دورۀ تخصصی تعمیرات موبایل لنوو صرفاً جهت آموزش کادر فنی این مرکز است و پذیرش خارجی ندارد). در این مرکز تمامی قطعاتی که در حین تعمیر ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند با قطعات اصل و اورجینال جایگزین می‌گردند تا آسیبی به کیفیت عملکرد دستگاه وارد نشود. رکن اساسی دیگر در این مرکز تجهیزات پیشرفته تعمیر مبتنی بر جدیدترین استانداردهای معرفی شده در بازارهای جهانی هستند که به دلیل هوشمند بودن امکان رفع تمامی اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل های لنوو را فراهم آورده اند. نکته نهایی و شایان ذکر در باب تعمیرات موبایل لنوو آنکه هزینه‌های اخذ شده جهت تعمیر در این مرکز بر اساس نرخنامۀ مصوب بوده که در صورت نیاز و یا درخواست مشتری، پیش از اقدام به تعمیر، به صاحب دستگاه اعلام می‌گردد.

روند جاری در مرکز تعمیر ات موبایل لنوو

گفتگو با مشتری در مورد عیوب ایجاد شده در موبایل لنوو

گفتگو با مشتری در مورد اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر موبایل لنوو

برآورد هزینه و اعلام آن به مشتری

آغاز تعمیر ات موبایل لنوو پس از کسب اجازه از مشتری

تست دستگاه پس از اتمام تعمیرات موبایل لنوو جهت کسب اطمینان از صحت عملکرد موبایل لنوو در حضور مشتری

 

نمایندگی موبایل لنوو , نمایندگی گوشی لنوو , تعمیر سخت افزاری موبایل لنوو , تعمیر سخت افزاری گوشی لنوو , تعمیرات سخت افزاری موبایل لنوو , تعمیرات سخت افزاری گوشی لنوو , تعمیر موبایل لنوو , تعمیر گوشی لنوو , تعمیرات موبایل لنوو , تعمیرات گوشی لنوو , تعمیرگاه موبایل لنوو , تعمیرگاه گوشی لنوو , خدمات پس از فروش موبایل لنوو , خدمات پس از فروش گوشی لنوو , نمایندگی تخصصی موبایل لنوو , نمایندگی تخصصی گوشی لنوو , تعمیر تخصصی موبایل لنوو , تعمیر تخصصی گوشی لنوو, سرویس موبایل لنوو , سرویس گوشی لنوو , تعمیرات تخصصی موبایل لنوو , تعمیرات تخصصی گوشی لنوو , تعمیرگاه تخصصی موبایل لنوو , تعمیرگاه تخصصی گوشی لنوو , تعمیر هارد موبایل لنوو , تعمیر هارد گوشی لنوو , تعمیرات هارد موبایل لنوو , تعمیرات هارد گوشی لنوو , تعمیر باتری موبایل لنوو , تعمیر باتری گوشی لنوو , تعمیرات باتری موبایل لنوو , تعمیرات باتری گوشی لنوو , تعمیر باطری موبایل لنوو , تعمیر باطری گوشی لنوو
 
وبسایت نمایندگی رسمی لنوو : www.lenovoiran.com

تلفن نمایندگی لنوو : 44286910 - 66124600

آدرس دفتر مرکزی خدمات پس از فروش لنوو : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 
وبسایت نمایندگی رسمی لنوو : 

تلفن نمایندگی لنوو :

 44286910 - 66124600

آدرس دفتر مرکزی خدمات پس از فروش لنوو : 

تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

نمایش تعداد مطالب
1184608
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز فرهنگی دیجیتال ارتباطات می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و ساختار سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
واحد ثبت سفارش: 021-33531216
واحد پشتیبانی: 021-33983039
ثبت سفارش: order.mhm(a)gmail(.)com
پشتیبانی: ads(a)adscell(.)ir
تلگرام: 09125721141

این مجموعه در خصوص تمامی مراودات مالی با مجموعه های تبلیغ دهنده توسط شما هیچگونه مسئولیتی ندارد.