نمونه آگهی های درج شده

ثبت رایگان سایت

سایت خود را به صورت رایگان اینجا ثبت و معرفی نمایید.

تنها کافیست تا فرم زیر را تکمیل نموده و نیز با مطالعه قوانین ثبت سایت از تایید قطعی سایت خود اططمینان حاصل نمایید.

 

 ثبت رایگان سایت  به شما کمک میکند تا یک معرفی مختصر از خود را داشته باشید تا بتوانید افرادی که به محصولات و یا خدمات شما نیاز دارند از یک مسیر دیگر نیز شما را بیابند.

 از لحاظ سئو نیز یک بک لینک رایگان از طرف ما به سایت یا وبلاگ شما اختصاص می یابد .

ثبت سایت شما در دایرکتوری مشاغل ، سایت درج آگهی رایگان و بانک مشاغل ما تنها تابع قوانین مندرج می باشد و چنانچه اطلاعات شغلی و فردی شما مورد تایید باشد تنها طبق نمونه سایت ثبت شده اطلاعات منتشر میگردد و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد طبق قوانین وب در این سایت منتشر نمی گردد.

 

شایان توجه است برای هر یک از برندهای ایرانی فقط یک سایت ثبت می گردد و در صورتی که فروش و یا عرضه محصولات خارجی به صورت نمایندگی در ایران صورت می گردد تعدد سایت ها مجاز می باشد.

 

'' مشاهده راهنما ''

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید پس از مشاهده اطلاعات راهنما با شماره 33531216-021 تماس حاصل فرمایید

 

بازاریابی شبکه های اجتماعیبازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ یکی از جدیدترین و بهترین راهکارهای بازاریابی در فضای مجازی است. بازاریابی تکنیکی در فضایی بی واسطه، سریع و با کمترین محدودیت. استفاده از این متد بازاریابی می تواند برای شما مخاطبان بسیاری را به همراه داشته باشد و تجارت شما را در کوتاه ترین زمان زیر و رو کند. جذب مخاطب ، طرفدار و دریافت فوری بازخوردهای مستقیم آنها میتواند شما را از رقبا کاملا جدا نموده و افق های جدیدی را به روی شما بگشاید. ضمنا این روش به سئو سایت شما کمک شایانی می نماید.

 

 

 

 

تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس linkedin pintrest
نمایش تعداد مطالب
1236666
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز فرهنگی دیجیتال ارتباطات می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و ساختار سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
واحد ثبت سفارش: 021-33531216
واحد پشتیبانی: 021-33983039
ثبت سفارش: order.mhm(a)gmail(.)com
پشتیبانی: ads(a)adscell(.)ir
تلگرام: 09125721141

این مجموعه در خصوص تمامی مراودات مالی با مجموعه های تبلیغ دهنده توسط شما هیچگونه مسئولیتی ندارد.